Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Привітання голови Рокитнянської районної ради з Днем знань

Переглядів: 142

Дорогі діти та батьки, школярі й студенти!

Шановні педагоги!

       Цьогорічна ситуація внесла ряд коректив у звичне життя. Але незважаючи на сьогоднішні вимоги часу ми вчимося і працюємо, адже це- реальність життя. Сучасний світ вчить нас бути гнучкими, а життєві обставини – гідно приймати виклики та з мудрістю їх долати.

     Тож прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

    Перше вересня – особливе свято для всіх, хто навчається і навчає. Для школярів і студентів – це новий відрізок життя, насичений яскравими подіями, першими випробуваннями та перемогами. Для педагогів - це свято знаменує початок нового етапу в роботі, втілення творчих задумів і сподівань. Навіть давно закінчивши навчання, ми з особливою теплотою згадуємо своїх учителів, однокласників і чудові шкільні роки.

    Щироі вітаю юних першокласників, які вперше переступлять шкільний поріг. Бажаю вам, дорогі першокласники, цікавих уроків та незабутніх вражень!

    Випускникам зичу впевненості в собі, успіхів у навчанні та досягнення всіх намічених цілей. Нехай ваш останній рік навчання у школі буде багатим на радісні та яскраві події.

   Особливі слова вдячності хочу сказати нашим дорогим педагогам. Нехай знання і навички, отримані у новому навчальному році вашими вихованцями, стануть запорукою успішного майбутнього Рокитнянщини та і всієї України! Мудрості вам, терпіння, професійного успіху та постійного творчого зростання!

 

З повагою голова Рокитнянської районної ради                                      О.Г.Конопчук

« повернутися до списку новин