Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про засідання постійної комісії

Переглядів: 198

         

        23 жовтня відбулося засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів і цін, контролю за проведенням приватизації, економічних реформ та управління комунальною власністю району.

          Згідно порядку денного по питаннях: про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Рокитнянського району за 9 місяців 2019 року, про затвердження переліку нерухомого майна  спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району, що підлягає приватизації  у 2019 році, про затвердження актуалізації звіту про проведення незалежної оцінки доповіла начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Юрчук А.П.

         Прозвітувала про фінансово-господарську діяльність госпрозрахункового комунального підприємства профілактичної дезінфекції Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитне дезпрофілактика"  за 2018 рік  та І півріччя 2019 року директор госпрозрахункового комунального підприємства профілактичної дезінфекції Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитне дезпрофілактика" Іщенко Н.В.

        Про створення Комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська районна центральна бібліотечна система" доповіли: заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Кононець Л.П. та директор Центральної районної бібліотеки Марковська Л.М.

       В.о. директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районна центральна лікарня" Жарко В.П. проінформував про погодження передачі медичного обладнання, що перебуває на балансі КНП "Рокитнянська центральна районна лікарня" на баланс КЗ КОР "Київський обласний протитуберкульозний диспансер".

     

     Про надання згоди на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району доповіла начальник відділу з юридичного забезпечення, питань взаємодії і зв'язків  з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, врегулювання земельних відносин та комунальної власності  районної  ради  Савран О.О.

       Про затвердження актуалізації звіту про проведення незалежної оцінки  та приватизацію майнового комплексу котельні доповіли: начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації  Юрчук А.П.та директор комунального підприємства Рокитнянської районної ради київської області "Рокитнетепломережа" Юрченко М.В.

       Члени  комісії  заслухали начальника управління  фінансів  райдержадміністрації Григоренко С.А. про затвердження звіту про виконання районного бюджету Рокитнянського району за 9 місяців 2019 року та про внесення  змін до рішення  тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 № 386-31-VІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району на 2019 рік" та додатків  1, 2, 3, 5, 7 до  нього.

        Питання порядку денного депутати розглянули в повному обсязі та вирішили винести їх на пленарне засідання сесії  районної ради.

        На засіданні постійної комісії розглянули також лист директора позашкільного навчального закладу спортивного профілю Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська дитячо-юнацька спортивна школа" Калінського В.О.  Комісія вирішила: Рекомендувати відділу освіти Рокитнянської адміністрації подати в найкоротший термін до Рокитнянської районної державної адміністрації та управління фінансів райдержадміністрації розрахунки про надання тренерам ДЮСШ набдавки у розмірі 50% посадового окладу (ставка заробітної плати, тарифної ставки) за складність та напруженість у роботі з 01 жовтня 2019 року.

« повернутися до списку новин