Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 23 ЛИПНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 499

    

Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 23 липня 2020 року повідомляє комунальне некомерційне підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

  Ситуація в районі змінилася, маємо 49 випадків  підтверджених вірусологічною лабораторією, зареєстровано ще один випадок захворювання у гр. С. 72 роки, житель смт Рокитне.

    Моніторинг лікарями здійснюється за пацієнтами та контактними  по Covid - 68 особами, з підозрою - 9 осіб.

    Повідомляємо, що сьогодні з робочим візитом завітають лікарі дерматологи з Київського  обласного шкірвен диспансеру з метою огляду пацієнтів. Огляд буде проходити на другому поверсі районної поліклініки в 31  кабінеті з 11.00 години, огляд безкоштовний. При собі мати електронне направлення сімейного лікаря.

  Шановні жителі району просимо Вас не нехтувати рекомендаціями МОЗ України, бережіть себе і своїх близьких.  Заходьте на  сайт Covid19.gov.ua, дізнавайтесь більше про Covid.  розповсюджуйте інформацію своїм рідним, колегам, знайомим, сусідам...

      Будьте здорові!

« повернутися до списку новин