Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про засідання постійної комісії

Переглядів: 206

                                                 

     15 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів і цін, контролю за проведенням приватизації, економічних реформ та управління комунальною власністю району.

      Про надання згоди на передачу майна (легкових автомобілів) із спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району у власність територіальної громади селища Рокитне  поінформувала головний бухгалтер комунального підприємства Рокитнянської районної ради Київської області  "Аптека № 1" Тетяна Круглик.

     Директор КНП Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксана Яра прозвітувала про фінансово-господарську діяльність комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» за 2018 рік та доповіла про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних некомерційних підприємств.

     Про хід виконання Програми благоустрою населених пунктів Рокитнянського району на 2016-2020 роки  поінформував начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Рокитнянської райдержадміністрації Ігор Лалак.

    Начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Алла Юрчук підвела  підсумки  соціально-економічного та культурного розвитку Рокитнянського району за І квартал 2019 року.

     Депутати заслухали також в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка  про Районну програму забезпечення Рокитнянською районною державною адміністрацією  Київської області виконання повноважень виконавчої влади та реалізації делегованих Рокитнянською районною радою повноважень щодо забезпечення державної політики в бюджетні  і соціальних сферах та забезпечення виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку Рокитнянського району на 2019 рік, та внесли зміни до даної Програми.

     Начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Григоренко доповіла про затвердження звіту про виконання районного бюджету Рокитнянського району за І квартал 2019 року та про  внесення  змін до рішення  тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 № 386-31-УІІ «Про районний бюджет Рокитнянського району на 2019 рік » та додатків  до  нього.

     По даних питаннях порядку денного члени постійної комісії вирішили: підтримати проекти рішення Рокитнянської районної ради та рекомендувати сесії Рокитнянської районної ради розглянути та схвалити дані проекти.

« повернутися до списку новин