Рокитнянська районна рада

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 26 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 1136

Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 26 червня 2020 року повідомляє комунальне некомерційне підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

      Отримали 20 результатів обстежень ПЦР,   1 результат позитивний, гр. Ш. 1983 року.

  Станом на 26 червня в Рокитнянському районі результатами вірусологічної референс-лабораторії підтверджено 27 випадків захворювань на Covid-19.

      Бригада чергового кабінету, повернулась з виклику з с. Синява.

  Учні нашого району приймали участь в здачі зовнішнього незалежного оцінювання. Фельдшер чергового кабінету Ціва  Наталія Григорівна провела температурний скринінг школярів.

 

Медичною сестрою Світланою Бойко було проведено тестування швидкими тестами працівників 18 ДПРЧ смт. Рокитне ГУ ДСНС України в Київській області в кількості 11 осіб. Всі результати негативні.

     Моніторинг лікарями здійснюється за пацієнтами та контактними - по Covid - 121 особою, з підозрою - 13 осіб.

    Щоб більше знати  про Covid заходьте на сайт Covid19.gov.ua, читайте рекомендації МОЗ України, розповідайте все своїм рідним, колегам, знайомим, сусідам....

     Будьте здорові!« повернутися до списку новин