Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Привітання голови Рокитнянської районної ради

Переглядів: 110

Шановні спорстмени! Шановні жителі та гості Рокитнянщини!

 

Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначають

День фізкультури та спорту.

      Тож найщиріші вітання всім, для кого спорт і фізична культура є невід’ємною частиною життя. І в цьому контексті не настільки важливим є рівень досягнень, як мотивація та внутрішній стержень, бо спорту  властиві воля, енергія, азарт, прагнення рухатись вперед.

     У наш час, надзвичайно важливою є популяризація спортивних занять, насамперед  серед дітей та молоді. Проте  за великим рахунком фізкультура не має вікових кордонів, адже обрати для себе нішу фізичної активності в межах своїх можливостей  дано кожному. Спорт – це не лише суперництво, а й невимушене спілкування, відчуття  дружнього плеча.

    Нехай прагнення до здорового способу життя, а також фізичного і морального самовдосконалення стане найпереконливішим стимулом як для конкретної людини, так і  загалом для суспільства.

    Бажаю всім доброго здоров’я,  оптимізму,  піднесеного настрою та  відчуття задоволення від  активного життя,  а учасникам спортивних змагань різного рівня - націленості на перемогу,  здорової конкуренції, емоційного піднесення!

                                            

З повагою голова

Рокитнянської районної ради                                                                                          О.Г.Конопчук

« повернутися до списку новин