Рокитнянська районна рада

Про засідання постійної комісії

Переглядів: 265

                                          

   06 лютого 2019 року відбулося засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів і цін, контролю за проведенням приватизації, економічних реформ та управління комунальною власністю району.

     Депутати заслухали начальника відділу економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Юрчук Аллу Петрівну про  підсумки  соціально-економічного та культурного розвитку Рокитнянського району за  2018 рік; про  Програму соціально-економічного та культурного розвитку Рокитнянського району на 2019 рік  та про Програму розвитку малого і середнього підприємництва в Рокитнянському районі на 2019-2020 роки.

   Завідувач комунальної установи Рокитнянської районної ради Київської області"Трудовий архів Рокитнянського району" Прокопчук Роман Володимирович доповів про Програму розвитку комунальної установи Рокитнянської районної ради Київської області «Трудового архіву Рокитнянського району» на 2019-2020 роки.

   Про районну Програму фінансової підтримки та збільшення статутного фонду Комунального підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Телерадіокомпанія «Рокита» на 2019-2020 роки поінформувала заступник голови райдержадміністрації Кононець Лариса Петрівна.

    Начальник  управління  фінансів  райдержадміністрації  Григоренко Світлана Анатоліївна довела до відома присутніх про внесення  змін до рішення  тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 № 386-31-УІІ «Про районний бюджет Рокитнянського району на 2019 рік » та додатків  до  нього.

  Директор Комунального  некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянська центральна районна лікарня» Ігнатьєв Сергій Леонідович доповів про затвердження Переліку платних медичних послуг та тарифів на платні послуги, які надаються лабораторно-діагностичним відділенням комунального некомерційного підприємства  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська центральна районна лікарня".

   Про надання дозволу на проведення капітального ремонту      нежитлової будівлі, що є спільною власністю територіальних громад селища Рокитнянського району поінформувала присутніх начальник відділу з юридичного забезпечення, питань взаємодії і зв'язків з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, врегулювання земельних відносин та комунальної власності  районної  ради  Савран Оксана Олександрівна.

   По даних питаннях порядку денного депутати вирішили: підтримати проекти рішення Рокитнянської районної ради та рекомендувати сесії Рокитнянської районної ради розглянути та схвалити дані проекти.« повернутися до списку новин