Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Привітання Рокитнянської районної ради

Переглядів: 42

Шановні працівники харчової промисловості!

   Щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята - Дня працівників харчової промисловості!

   Завдяки наполегливій праці, високому професіоналізму працівників з харчової промисловості активно нарощується потенціал, створюється продовольча безпека країни та зміцнюються позиції українських товарів ринках.

   Харчова промисловість відіграє значну роль і в економічному житті Рокитнянського району.         Від вашої щоденної наполегливої праці та професіоналізму безпосередньо залежить добробут і якість життя мешканців  Рокитнянщини.

   Найбільшим виявом визнання якісної та смачної продукції місцевих виробників є не тільки численні відзнаки на вітчизняних і міжнародних виставках, а й високий попит серед мешканців нашого Рокитнянського району й далеко за його межами. Впевнені, що натхненне й уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду з добрими українськими традиціями значно розширять асортимент, забезпечать високу конкурентоспроможність місцевого продукту та сприятиме підвищенню добробуту кожної людини.

   Міцного здоров’я вам, успіхів, невичерпної енергії та втілення всіх задумів. Нехай кожен день дарує вам щастя й натхнення, нехай світяться посмішками обличчя ваших рідних, а в домівках панує достаток та мир!

 

З повагою

 за дорученням Рокитнянської районної ради

в.о. голови районної ради                                           С.Д.Кучерова

« повернутися до списку новин