Рокитнянська районна рада

Привітання з нагоди 30-ї річниці з Дня проголошення Декларації про державний суверенітет України!

Переглядів: 152

                                                     

Шановні  жителі та гості Рокитнянщини!

   Вітаю Вас із 30-ю річницею знаменної події,16 липня 1990 року, Верховна Рада Української PCP прийняла Декларацію про державний суверенітет України - історичний документ, який став предтечею ухваленого роком пізніше Акта проголошення незалежності України.

  Прийняття Декларації відбулося за підтримки абсолютної більшості народних депутатів.

  Сьогодні Україна знову переживає вирішальні часи. Щоб пройти крізь складні випробування зовнішньою агресією, подолати негативні наслідки втручання деструктивних сил у внутрішнє життя нашої країни, необхідне єднання і політичних сил, і  усього суспільства. Справа захисту територіальної цілісності держави та водночас розбудови мирних сфер її життєдіяльності потребує максимальної самовіддачі кожного з нас.

  Спільним виявом політичної волі маємо забезпечити непохитну юридичну основу для творення в Україні сучасної європейської держави з потужними територіальними громадами та відповідальними ефективними менеджерами в системі державного управління.

  Об’єднаними зусиллями ми вистоїмо у боротьбі з агресором, змінимо країну та будемо твердо торувати свій шлях у сім’ю розвинених демократичних народів.

  Бажаю усім добра, злагоди та нових звершень в ім'я нашої держави.

  Слава Україні!

Голова Рокитнянської районної ради                                                                О.Г.Конопчук« повернутися до списку новин