Рокитнянська районна рада

Привітання голови Київської обласної ради Ганни Старикової

Переглядів: 266

Позашкільному спеціалізованому мистецькому навчальному закладу «Музична школа» Рокитнянської  районної ради Київської області – 50!

       Нинішній рік для Спеціалізованого мистецького навчального закладу  Рокитнянської  районної ради Київської області «Музична школа»  виявився не тільки плідним на успіхи її талановитих вихованців, а й знаменним на поважну дату - 50-річчя від дня народження.

       За час свого існування через заклад пройшло не одне покоління талановитої молоді. 

       Школа пишається випускниками, які продовжили своє навчання у  вищих навчальних закладах, та пов’язали  свій життєвий шлях з культурою та мистецтвом.

      Щиро вітаю дружну родину творчих особистостей цього музичного храму - викладачів та учнів з ювілеєм! Нехай викладацькому складу сторицею повертається добро, яке вони щодня дарують дітям, а у учнів ніколи не згасає енергія досягати бажаних результатів!

     Любіть свою справу, вболівайте за успіхи інших, шануйте все українське, плекаючи молоду когорту музикантів, вихованих на кращих взірцях класичної та сучасної музики!

      Нехай джерело людської вдячності за вашу кропітку працю ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній. Хай і надалі у вашій школі панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і викладачі, а на мистецькому небосхилі спалахують юні зірки.

      Бажаю своїми досягненнями прославляти рідний заклад не лише на теренах Київської області, а й України!

 « повернутися до списку новин