Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 25 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 1124

       Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 25 червня 2020 року повідомляє комунальне некомерційне підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

      Результати обстежень ПЦР не отримали, тому статистика захворюваності не змінилась  в Рокитнянському районі результатами вірусологічної референс-лабораторії підтверджено 26 випадків захворювань на Covid-19.

     Забір матеріалу проводиться лікарем загальної практики - сімейної медицини Момотенко Юрієм Миколайовичем та помічником медичною сестрою Варшавською Марією.

      Моніторинг лікарями здійснюється за пацієнтами та контактними по Covid - 105 особами, з підозрою -15 осіб.

     Всього мобільною бригадою взято 433 мазків, за червень місяць проведено 242 обстеження. 21 мазок взято за день, матеріал відправлений до вірусологічної референс-лабораторії м. Київ.

     Лікар терапевт Осташевська Людмила Володимирівна проводить особистий прийом пацієнтів, потім за допомогою медичної сестри Іщенко Валентини Василівни вся інформація хворого зберігається  в електронній системі.

   За часи проведення медичної реформи зі своєю роботою в електронній системі Helsi справляється дуже добре Цісаренко Оксана Вікторівна.

   Рокитнянська районна рада щиро дякує всім працівникам закладів охорони здоров'я району. Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

     Сьогодні облаштовували територію навколо ФАПу в с. Шарки.

  Щоб більше знати  про Covid заходьте на сайт Covid19.gov.ua, читайте рекомендації МОЗ України, розповідайте все своїм рідним, колегам, знайомим, сусідам....

     Будьте здорові!

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин