Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 07 ЛИПНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 687

      Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 07 липня 2020 року повідомляє комунальне некомерційне підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

    Лікарем мобільної бригади Марченко Наталією Леонідівною було взято понад 36 мазків для обстеження методом ПЛР дослідження. Сьогодні також відповідно до наказу МОЗ України буде проводитися забір матеріалу.

      В районі за результатами вірусологічної референс-лабораторії підтверджено 35 випадків захворювань на Covid-19, з них: 15 осіб одужали, 2 особи знаходяться на стаціонарному лікуванні  в інфекційному відділенні Кагарлицької центральної районної лікарні. Інші хворі знаходяться на самоізоляції з постійною комунікацією з лікарем, 4 особи мають вже по одному негативному результату.

   Моніторинг лікарями здійснюється за пацієнтами та контактними по Covid - 84 особами, з підозрою - немає.

   Шановні жителі району просимо Вас не нехтувати рекомендаціями МОЗ України, бережіть себе і своїх близьких.  Заходьте на  сайт Covid19.gov.ua, дізнавайтесь більше про Covid.  розповсюджуйте інформацію своїм рідним, колегам, знайомим, сусідам...

       Будьте здорові!

 

 

 

 

« повернутися до списку новин