Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 06 ЛИПНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 223

      Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 06 липня 2020 року повідомляє комунальне некомерційне підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

     Отримали результати обстежень ПЦР за 3 липня в кількості 33 особи,  всі результати обстежень негативні.

      Працівниками комунального некомерційного підприємством  Рокитнянської районної ради "Рокитнянська центральна районна лікарня" також проводився забір матеріалу в кількості 38 осіб, всі результати негативні.

  В районі за результатами вірусологічної референс-лабораторії підтверджено 35 випадків захворювань на Covid-19, з них: 15 осіб одужали, 2 особи знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Кагарлицької центральної районної лікарні. Інші хворі знаходяться на самоізоляції з постійною комунікацією з лікарем, 4 особи мають вже по одному негативному результату.

     Моніторинг лікарями здійснюється за пацієнтами та контактними по Covid - 84 особами, з підозрою - немає.

     Рокитнянська районна рада щиро дякує всім працівникам закладів охорони здоров'я району. Бажаємо здоров'я, щастя, родинного благополуччя, добра  і миру.     

   Шановні жителі району просимо не нехтувати рекомендаціями МОЗ, бережіть себе і своїх близьких.  Заходьте на  сайт Covid19.gov.ua, дізнавайтесь більше про Covid.  розповсюджуйте інформацію своїм рідним, колегам, знайомим, сусідам...

      Будьте здорові!

« повернутися до списку новин