Рокитнянська районна рада

Про заходи з нагоди Дня медичного працівника

Переглядів: 203

                                        

    День медичного працівника щорічно відзначають у третю неділю червня. В 2019 році цей день випадає на 16 червня.

    День медичного працівника – це професійне свято всіх без виключення працівників медичної галузі. В  день медика медсестри, акушери, санітари, лаборанти, фельдшери, лікарі отримують вітання і слова вдячності  від пацієнтів за  їх нелегку і надзвичайно відповідальну роботу.

   Напередодні свята,  14 червня  на Рокитнянщині в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

    Учасників зібрання привітали зі святом керівники району: голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, заступник  голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса  Кононець     та вручили  Грамоти Рокитнянської районної ради Бурковській Тетяні Сергіївні  Івановій Людмилі Василівні та Подяки Рокитнянської районної ради Смольницькому Івану Михайловичу, Шендрик Людмилі Сергіївні, Грамоти і  Подяки Рокитнянської районної державної адміністрації за сумлінну багаторічну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, досягнуті успіхи в роботі та з нагоди Дня медичного працівника.

      Представники медичної галузі також отримали нагороди   від Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації.

       Найтепліші слова вдячності лунали  для представників найгуманнішої у світі професії тим, хто, не жаліючи зусиль і часу, приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни.

      Створювали святковий настрій усім присутнім в залі артисти Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені Панаса Саксаганського.

 « повернутися до списку новин