Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ПРО СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 20 ТРАВНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 844

    Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 20 травня 2020 року інформує комунальне некомерційне  підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

     Повідомляємо що, пацієнти на Covid -19 видужують, отримавши два негативних підряд результати, їх кількість налічує 5 осіб.

     Вчора до центру надійшла інформація про захворювання у жительки с. Ольшаниця гр. М. 49 років, яка знаходиться  на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Білоцерківської лікарні.  Тобто, сьогодні маємо вже 11 осіб, у яких підтверджено ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) Covid-19.

   Моніторинг лікарями за станом здоров'я проводиться за контактними по Covid- 32 особами та прибулих із-за кордону - 2 осіб.

      Для потреб амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Насташка за кошти НСЗУ був придбаний сечовий аналізатор. Радіє новому обладнанню й медична сестра амбулаторії Диба Надія.

      Лікар педіатр медичного центру Носир Тетяна Василівна провела медичний огляд та щеплення дітей в с. Нова Маківка Рокитнянського району.  

    Захід організовано завідувачем фельдшерско-акушерского пункту Вишенським Сергієм Миколайовичем.   

   Робота з тестування швидкими тестами продовжується. Лікар терапевт Осташевська Людмила Володимирівна тестує грн. Н, тест негативний. За день було проведено16 тестів.

       Рокитнянська районна рада висловлює  щирі слова вдячності всім медичним працівникам. 

       Будьте здорові!

   Не дивлячись на послаблення карантину, просимо громадян дотримуватись маскового режиму та зберігати спокій.

« повернутися до списку новин