Рокитнянська районна рада

Про ювілей

Переглядів: 437

                                                   

     2019 рік для позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу  Рокитнянської  районної ради Київської області " Музична школа"має особливе значення: йому виповнилося 50 років від дня заснування.

         Розділити радість свята з творчим колективом та юними вихованцями закладу прибуло багато шанувальників мистецтва.

         13 квітня у святково вбраному залі районного Будинку культури  в смт Рокитне спеціалізований мистецький навчальний заклад  Рокитнянської  районної ради Київської області " Музична школа" радо вітав свою велику родину викладачів,  учнів та батьків із півстолітнім ювілеєм.

         З вітальними словами до ювілярів звернулися голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук та в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації  Олег Приліпко.

         Керівники району відзначили високий рівень майстерності, який роками удосконалювали в стінах дитячої музичної школи учні та їх наставники. Цей заклад  по праву можна назвати храмом музичної науки та мистецтва. Побажали успішної реалізації нових планів і гармонійного розквіту талантів та вручили Подяку Рокитнянської районної державної адміністрації та Рокитнянської районної ради колективу спеціалізованого мистецького закладу "Музична школа" за сумлінну працю, високий професіоналізм, за вміння передавати свої знання і вміння дітям. Також вручили Сертифікат на придбання музичних інструментів.

         Директор музичної школи Жирко Валентина подякувала за теплі слова вітання і запевнила, що колектив і надалі буде наполегливо працювати на благо розквіту рідної Рокитнянщини.

         Свої вміння і таланти демонстрували учні та викладачі на ювілейному концерті. Розмаїття репертуару, музичних п’єс, хореографічних постановок творчих колективів стало підтвердженням того, що у школі зберігають та  пропагують українську пісню, народні традиції, популяризують українську естрадну пісню та виконують твори і світової класики.

         На ювілей до мистецького закладу завітало дуже багато гостей, які вітали ювілярів, зичили добробуту, мирного неба, гармонійного розвитку молодим обдарованим дітям, терпіння і мудрості їх наставникам – педагогічному колективу мистецького закладу.

         Викладачі музичної школи  отримали грамоти від Департаменту культури,  національностей та релігій  Київської  обласної державної адміністрації, відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської районної державної адміністрації за багаторічну працю, вагомий внесок у справу позашкільного навчання, естетичне виховання дітей і юнацтва Рокитнянщини та з нагоди 50- річчя заснування дитячої музичної школи.« повернутися до списку новин