Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 08 ЛИПНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 580

      Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 08 липня 2020 року повідомляє комунальне некомерційне підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

     Центром були отримані результати обстежень ПЦР за 3 липня в кількості 7 осіб, всі результати обстежень негативні.

 Лікарем загальної практики сімейної медицини мобільної бригади Марченко Наталією Леонідівною було взято 21 мазок на Covid-19. Всього з початку місяця взято матеріалу на ПЛР дослідження у кількості 98 осіб.

    За результатами вірусологічної референс-лабораторії в районі підтверджено 35 випадків захворювань на Covid-19, з них: 16 осіб одужали, 2 особи знаходяться на стаціонарному лікуванні   в інфекційному відділенні Кагарлицької центральної районної лікарні. Всі інші хворі знаходяться на самоізоляції з постійною комунікацією з лікарем.

     Моніторинг лікарями здійснюється за пацієнтами та контактними по Covid - 73 особами, з підозрою - 1 особа.

      Шановні жителі району просимо Вас не нехтувати рекомендаціями МОЗ України, бережіть себе і своїх близьких.  Заходьте на  сайт Covid19.gov.ua, дізнавайтесь більше про Covid.  розповсюджуйте інформацію своїм рідним, колегам, знайомим, сусідам...

      Будьте здорові!

 

 

 

 

« повернутися до списку новин