Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 01 ЛИПНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 872

Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 01 липня 2020 року повідомляє комунальне некомерційне підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

     Центром були отримані результати обстежень ПЦР за 29 червня в кількості 27 осіб, всі результати обстежень негативні. На сьогодні, ми маємо 34 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них: 13 осіб одужали, 5 осіб знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Кагарлицької центральної районної лікарні їх стан задовільний. Всі інші хворі знаходяться на самоізоляції з постійною комунікацією з лікарем.

     Моніторинг лікарями здійснюється за пацієнтами та контактними - по Covid - 118 особами, з підозрою - 4 особи.

     В центрі первинної медико-санітарної допомоги лікарем загальної практики - сімейної медицини Марченко Наталією Леонідівною було взято 16 заборів матеріалу.

      30 червня під час проведення чергового зовнішнього незалежного оцінювання медичною сестрою чергового кабінету Клименко Людмилою Миколаївною було  проведено термометрію школярів.

     Добре справляється з роботою  працюючи в електронній системі Helsi медична сестра амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Острів Рокитнянського району Шпичка Ірина.

    Рокитнянська районна рада щиро дякує всім працівникам закладів охорони здоров'я району. Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям.

     Не нехтуйте рекомендаціями МОЗ, бережіть себе і своїх близьких.  Заходьте на  сайт Covid19.gov.ua, дізнавайтесь більше про Covid.  розповсюджуйте інформацію своїм рідним, колегам, знайомим, сусідам...

      Будьте здорові!

 

 

 

« повернутися до списку новин