Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 10 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 572

Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 10 червня 2020 року повідомляє комунальне некомерційне підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

       Центром були отримані результати обстежень ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) за 5 червня в кількості 10 осіб. Нажаль один результат на  гр. Л. 60 років в с. Запруддя позитивний.  

      Станом на 10 червня в Рокитнянському районі підтверджено результатами вірусологічної референс-лабораторії 14 випадків захворювань на Covid-19.

      Моніторинг за станом здоров'я проводиться сімейними лікарями за контактними по Covid-15 особами,  2 особи підозра на коронавірус.

    Висловлюємо  найщиріші слова вдячності медичним працівникам комунального некомерційного  підприємства  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".  Бажаємо  їм здоров'я, щастя, сімейного благополуччя,  добра і миру.      

   Детальною інформацією щодо ситуації по захворюваності в Україні можна ознайомитись на сайті Covid19.gov.ua.

    Не дивлячись на послаблення карантину, просимо громадян дотримуватись маскового режиму та зберігати спокій.

      Будьте здорові!

 

« повернутися до списку новин