Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про святкування Дня села Ромашки

Переглядів: 853

 

   11 жовтня 2019 року в с. Ромашки Рокитнянського району відзначили  День села. Це гарна традиція, яку варто продовжувати.  Свято, на яке громада та гості чекали цілий рік.  На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від малого до великого. І не дарма, адже цей день, якщо і не на все життя, то на рік, точно залишиться в серці кожного жителя села. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу.

     

        Під час свята до уваги гостей була представлена виставка народних умільців села.

       

   Ромашківський сільський голова Дем'яненко П.С. привітав односельчан зі святом та подякував усім за розуміння інтересів громади, підтримку, допомогу у вирішенні проблем громади.

     

  Завітали привітати зі святом гостей та жителів  Ромашківської сільської ради голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г., заступник голови Рокитнянської районної ради Кучерова С.Д  та сільські голови Рокитнянського району.

      З нагоди свята  Олександр Григорович Конопчук вручив Подяку  Рокитнянської районної ради Ромашківському сільському голові          Дем'яненку П.С. за  багаторічну, сумлінну працю на користь територіальної громади, особистий внесок у  розвиток і процвітання сіл  Ромашки  та  Бакумівка активну життєву позицію та з нагоди Дня села  Ромашки.

         

     Село славиться  не тільки працьовитими людьми, але й людьми, які продовжують традиції української культури. Святкова програма була надзвичайно насиченою, багато слів і пісень лунало в цей день. Музичні вітання дарували  присутнім: народний вокальний ансамбль «Барви», учасники художньої самодіяльності сільського  будинку культури, учні та вчителі Ромашківського комунального закладу загальної середньої освіти Рокитнянської районної ради Київської області та вихованці дитячого садка «Ромашка».

          По завершенню урочистостей усі охочі могли скуштувати юшки  та смачної каші.

         Народні гуляння продовжились святковою дискотекою.

      

   У заході взяли участь керівники установ та підприємств району, гості, місцеві жителі та місцеві засоби масової інформації.

« повернутися до списку новин