Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ПРО СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 15 ТРАВНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 838

                

   Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 15 травня 2020 року інформує комунальне некомерційне  підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

   Ситуація по кількості лабораторно підтверджених випадків  на захворювання Covid-19 не змінилась 9 осіб: Рокитне - 6 осіб,  с. Запруддя - 1 особа,  с. Троїцьке - 1 особа, с. Ольшаниця - 1 особа. 

    3 особи одужали, 2 особи мають по одному негативному результату.

   Але є й неприємна новина в інфекційному відділенні Кагарлицької ЦРЛ помер чоловік  М. з лабораторно підтвердженим діагнозом Covid-19. Співчуваємо рідним і близьким.

  Моніторинг стану здоров'я проводиться за контактними 27 особами, з підозрою на Covid-19 - 5 осіб, прибулих  з-за кордону - 5 осіб.

    Матеріали, які були відібрані для обстеження методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції)  були направлені до вірусологічної референс-лабораторії м. Київ,  результатів немає ще за 7 травня.

        На виконання Постанови головного державного санітарного лікаря від 22.04.2020 року від № 13 «Про організацію заходів з імунізації в умовах пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19)» комунальне некомерційне  підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" проводить щеплення.

              Лікар Момотенко Юрій Миколайович готовий до виїзду  для забору матеріалу на ПЛР.

          Завідувач амбулаторією ЗПСМ смт Рокитне  Лазар Тетяна Іванівна та її медична сестра Цісаренко Оксана Вікторівна провели обстеження швидкими тестами  на Covid-19 працівникам Рокитнянського відділення Миронівського  відділу Головного управління Національної поліції України в Київській області.

Лікар терапевт Осташевська Людмила Володимирівна проводить тестування швидкими тестами  на Covid-19

   Проводяться медичні огляди по населених пунктах  Рокитнянського району з дотриманням умов карантину .

     Виїзд до амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Телешівка лікарем ЗПСМ Калайдою Юлією Олександрівною.

   

      Шановні працівники медичних закладів Рокитнянського району висловлюємо вдячність за плідну працю і високий професіоналізм. 

      Не дивлячись на послаблення карантину, просимо громадян дотримуватись маскового режиму та зберігати спокій.

        Будьте здорові!

 

« повернутися до списку новин