Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про заходи з нагоди Дня народження Т.Г.Шевченка

Переглядів: 225

                                           

 За доброю традицією, яка передається із покоління до покоління, щорічно, 9 березня українці вшановують світлу пам’ять Великого Кобзаря.

   Цього дня, і в смт Рокитне за участі голови Рокитнянської районної ради О.Г. Конопчука, в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації О.Ю.Приліпка, заступника голови  Рокитнянської районної ради С.Д.Кучерової, керівника апарату Рокитнянської районної державної адміністрації А.В.Іллінської відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.    

   Усе життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Він пробудив нашу націю зі сну рабства, закликав до боротьби за волю. Тарас Григорович мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію нашого народу, а люди будуть щасливими. І закликав до цього співвітчизників. Життєдайна поезія Шевченка вселяє в нас надію в майбутнє українського народу і подальше його процвітання.

   В усіх бібліотечних установах Рокитнянського району з 09 по 15 березня 2020 року проводяться заходи до Шевченківських днів: поетичні години «Ми нащадки Кобзаря», виставка-роздум «Шевченківський березень», виставка-персоналія «Скарби безсмертного кобзаря», конкурси читців «Шевченківське слово», літературно - інформаційні години «Т.Г.Шевченко – геній і пророк».

  В смт Рокитне відбувся щорічний конкурс читців «Золоті зерна поезії Т.Г.Шевченка в двох вікових категоріях. В першій віковій категорії (до 12 років) переможницею стала  Липова Софія - учениця Синявського опорного комунального закладу освіти Рокитнянської районної ради Київської області. В другій віковій категорії (від 12 років) переможницею стала - Багата Валерія учениця Рокитнянського комунального закладу загальної середньої освіти № 3 Рокитнянської районної ради Київської області.

« повернутися до списку новин