Рокитнянська районна рада

Про відзначення Дня села

Переглядів: 429

       Традиційне свято, започатковане багато років тому - День села відзначили 14 вересня мешканці сіл Бирюки та Пугачівка Рокитнянського району.

         Урочистості відбулися у приміщенні сільського будинку культури  с. Бирюки.

    В цей день на свято приїхали голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович, заступник голови районної ради Кучерова Світлана Дмитрівна, в.о. голови Рокитнянської районної адміністрації Приліпко Олег Юрійович, начальник відділу молоді та спорту адміністрації Хоменко Анатолій Володимирович, депутат Рокитнянської районної ради Комаха Петро Олександрович, голови сільських рад району.

        "День села - особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Тож нехай це свято принесе   вам та вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Нехай живе ваше рідне село Бирюки і Пугачівка, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.  Нехай щастя, любов   та достаток живуть у кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині, а Господь дарував наснагу і сили, щоб ви проживали  у дружньому колі і  працею славили ваші родин" - зазначив голова районної ради Олександр Конопчук.

          Із теплими словами до своїх односельців звернувся Бирюківський сільський голова Олег Гончар. Вітаючи односельчан зі святом, Олег Миколайович, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади  та беруть активну участь у житті села.

       Подякою Рокитнянської районної ради за сумлінну багаторічну працю,  високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди Дня села Бирюки було нагороджено Бирюківського сільського голову Гончара Олега Миколайовича.

          Цього дня чудовий настрій для всіх присутніх створювали: ансамбль "Вишиванка", ансамбль "Гармонія" та місцеві танцювальні колективи.

          Окрім концерту гості та жителі місцевих сіл могли пригоститися українськими стравами. Присутні скуштували смачної юшки та каші.

         Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись  по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного,  хто завітав цієї погожої днини.« повернутися до списку новин