Рокитнянська районна рада

Про робочий візит

Переглядів: 268

                                                         

      26 лютого 2019 року на Рокитнянщині з робочим візитом побував голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук. По приїзду на Рокитнянщину  голова Київської обласної державної адміністрації відвідав деякі об'єкти та  ознайомився з їх реальним станом.

      Відкрита зустріч очільника Київської області  із жителями району щодо вирішення проблемних питань Рокитнянщини  відбулася в приміщенні районного Будинку культури.

      Багато запитань прозвучало від жителів Рокитнянського району до Олександра Дмитровича. Зокрема, люди стурбовані тим, що незаконно приватизовано прибережну зону, немає виходу до річки  Рось. Не зроблений капітальний ремонт у під’їзді  багатоповерхового  будинку; говорили про медичне забезпечення онкохворих; про  руйнування доріг та можливість побудови нової дороги в селі Синява. Піднімали питання про забезпечення земельними ділянками воїнів АТО; про виділення коштів на побудову нової школи в селі Ольшаниця; про проблеми з приватизацією земельної ділянки за заповітом; про добудову котельні на альтернативному паливі в селі Острів; про пільгове перевезення воїнів АТО; про забруднення річок та колодязів; про будівництво нової спортивної школи в смт Рокитне та багато–багато інших питань.

     Очільник Київської облдержадміністрації уважно вислухав кожне запитання і відразу ж давав доручення відповідальним за певну ділянку роботи  та  шукав можливі шляхи вирішення зазначених проблем в найкоротші терміни.

     У   робочій зустрічі  взяли участь: голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, керівник патронатної служби Михайло Шкурін, керівники обласних відділів та управлінь, депутати обласної ради, керівники підприємств, установ і організацій району,  сільські голови, депутати районної, селищної й сільських рад, вчителі, медики, місцеві жителі Рокитнянщини та жителі сусідніх районів, обласні та місцеві ЗМІ.         

  « повернутися до списку новин