Рокитнянська районна рада

ПРИВІТАННЯ РОКИТНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Переглядів: 84

Шановні освітяни району!

У прекрасну осінню пору ми відзначаємо День працівників освіти - свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя - того, хто запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми  життєвими і професійними перемогами.

Своїми здобутками Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Переконані, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету - забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Тож нехай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Натхнення вам, дорогі освітяни, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління - майбутнього нашої Батьківщини!

 

За дорученням

Рокитнянської районної ради                                          В.о. голови районної ради С.Кучерова

 

 « повернутися до списку новин