Рокитнянська районна рада

Про відзначення Дня села та Храмового свята в с. Синява

Переглядів: 381

                                                   

          22 травня мешканці села Синява Рокитнянського району відзначали - День села та Храмове свято.

      Традиційно свято в селі розпочалося з святкової літургії в храмі, хресної ходи, спільної молитви віруючих. У цей день Миколаївська церква була переповнена віруючими.

       Цього дня привітними словами та ошатно вбраним подвір’ям сільського Будинку культури зустрічала односельців і своїх гостей село Синява.

         До урочистого концерту підійшли з творчістю та гумором. Готувалися серйозно. Адже таке дійство у селян буває практично раз на рік. Ведучі концертної програми від усього серця вітали теплими словами односельчан. 

          На свято завітали голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г., заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Кононець Л.П., начальник відділу культури та туризму районної державної адміністрації Хоменко А.В. та сільські голови Рокитнянського району.

          Сердечно вітав, зичив усіляких гараздів жителям громади протоієрей Іван Смиченко. Побажав усім доброго здоров'я тілесного і духовного,  щастя та Божого благословення на многії літа.

           Із теплими словами до своїх односельців звернулася Синявський  сільський голова Ковінька Ольга Миколаївна. Вітаючи односельчан  зі святом, Ольга Миколаївна, подякувала  тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема тих, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також, побажала селу розквіту, міцного здоровя та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя спонукають вірити в себе і у свої можливості.

          Під час святкового концерту сільський голова Ольга Ковінька вручила Подяки  найактивнішим жителям села за вагомий особистий внесок у розвиток Синявської сільської ради, активну участь в її громадському житті та з нагоди - Дня села.

           Голова ради Олександр Конопчук привітав усіх присутніх   та підкреслив, що як людина, так і кожне, село мають свою назву,  своє життя, свою культуру, свій початок, свою історію.

           Зазначив, що добро віддячується добром. Тож робіть добрі вчинки, допомагайте один одному. І куди б не закинула вас доля, не забувайте про своє рідне село.

          Також, голова районної ради вручив вітальну листівку християнам віри євангельської за активну громадську позицію,за участь та допомогу у благоустрої квітучого прекрасного села Синява та організацію дитячого дозвілля.

          Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав  на святкування.« повернутися до списку новин