Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 24 ЛИПНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 657

Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 24 липня 2020 року повідомляє комунальне некомерційне підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

   Ситуація в районі не змінилася, 49 випадків підтверджено вірусологічною лабораторією, з них: 31 особа видужали, 5 осіб знаходиться в інфекційному відділенні. Всі інші пацієнти перебувають на самоізоляції.

     Моніторинг лікарями здійснюється за пацієнтами та контактними на Covid - 57 особами, з підозрою - 10 осіб.

    В амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с. Острів триває прийом пацієнтів з наданням медичної допомоги.

     Мобільна бригада на чолі лікаря Момотенка Юрія Миколайовича  з робочим візитом вирушає до місцевих жителів в с. Синява.

   23 липня в приміщенні комунального некомерційного підприємства  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" відбувся огляд 78 пацієнтів бригадою лікарів дерматологів з обласного шкірвен диспансеру, яким за потребою було призначено лікування та надані рекомендації.

   Шановні жителі району просимо Вас не нехтувати рекомендаціями МОЗ України, бережіть себе і своїх близьких.  Заходьте на  сайт Covid19.gov.ua, дізнавайтесь більше про Covid.  розповсюджуйте інформацію своїм рідним, колегам, знайомим, сусідам...

      Будьте здорові!

 

 

 

« повернутися до списку новин