Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ПРО РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ РОКИТНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "РОКИТНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР"

Переглядів: 243

       З метою ознайомлення з умовами комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районний інклюзивно-ресурсний центр" голова районної ради Конопчук Олександр Григорович з робочим візитом побував в с. Синява.

     Директором центру Наталією Коцюбинською та вчителем-реабілітологом Антоном Липовим було проінформовано про діяльність закладу з надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах дошкільної та загальної середньої  освіти (не відвідують освітні заклади), здобувають повну загальну середню освіту у професійно-технічних закладах освіти та не отримують відповідної допомоги.

   Проводиться комплексна оцінка особливих освітніх потреб дитини, в тому числі коефіцієнта її інтелекту, розроблення рекомендацій щодо програми навчання, особливостей організації психолого-педагогічної допомоги відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку дитини.

      За підтримки керівника Благодійного фонду "На світанку" Герасичева В.І. за участю заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігнатьєвої Т.М. для потреб центру було передано диван і крісло.

      Голова ради подякував колективу комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районний інклюзивно-ресурсний центр", який висловив слова вдячності за можливість допомагати особливим дітям ефективно, адже головною метою створення інклюзивно-ресурсного центру є забезпечення однакових можливостей на здобуття дошкільної та середньої освіти усім дітям. А це - величезний крок вперед  для всього українського суспільства.

« повернутися до списку новин