Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про святкування Днів села

Переглядів: 236

   

 23 і 24 серпня в День Державного Прапора України та День Незалежності України  в с. Ольшаниця та с. Житні Гори Рокитнянського району відбулися святкові заходи  з нагоди відзначення - Дня села.

    Зі словами привітання до своїх односельців звернулися Ольшаницький сільський голова Пахаленко Павло Анатолійович та Житньогірський сільський голова Бусол Василь Минович. Вітаючи односельчан зі святом, сільські голови, подякували тим людям, які небайдужі до проблем громади   та беруть активну участь у житті села.

   

    Відомо, що успіх і процвітання населених пунктів Рокитнянського району - це результат спільної роботи робітників, вчителів, лікарів, працівників сільського господарства, культури, соціальної сфери, підприємців, всіх хто віддає свій талант і майстерність рідному селу, хто своєю щоденною працею у різних галузях і сферах вносить свій посильний вклад у соціально-економічний розвиток села і району.

       

    У своєму привітанні до Ольшаницької та Житньогірских громад голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г. відмітив: "День народження села - завжди хвилююча подія, для його мешканців. В такий день кожен відчуває себе частиною великої родини. Це свято об'єднує усіх, кому село дороге, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить в гості. Бажаю вам миру, міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя  і здійснення найзаповітніших мрій".

       

      Під час урочистостей за активну громадську позицію, сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди  Дня села голова районної ради     Конопчук Олександр Григорович вручив Подяки Рокитнянської районної ради Ольшаницькому сільському голові Пахаленку Павлу Анатолійовичу  та Житньогірському сільському голові Буслу Василю Миновичу.  

        

    Позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини на святкування. Піснями, танцями та щирими побажанннями вітали мешканців села та гостей місцеві вокальні колективи.

        

    Традиційно під час святкування гості та жителі сіл могли посмакувати смачною кашею та юшкою. Скуштувати  ці страви назбиралось багато охочих.

« повернутися до списку новин