Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ПРО СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 13 ТРАВНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 1328

   

   Станом на 13 травня 2020 року комунальне некомерційне  підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" інформує про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19.

   Надійшли результати обстежень ПЛР за 6 травня  2020 року на  10 осіб. У всіх контактних результати обстежень негативні.

   Тому ситуація по кількості лабораторно підтверджених випадках на Covid-19 не змінилася 9 осіб, з них:  Рокитне - 6 осіб, с. Запруддя - 1 особа,  с. Троїцьке - 1 особа, с. Ольшаниця -1 особа.

   Три особи одужали, двоє мають по одному негативному результату.

   Моніторинг стану здоров'я проводиться за контактними - 27 особами, з підозрою на на Covid-19 – 5 осіб, прибулих  з-за кордону-  5 осіб.

    Тестування швидкими тестами на Covid-19 проводить сестра медична амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Синява, Ковтун Ірина, результати обстежень негативні.

    Взяття мазків на вірусологічне обстеження ПЛР, контактними по Covid-19 в с. Ольшаниця.

    Тестування швидкими тестами на Covid-19 підопічних та працівників Ольшаницького психоневрологічного закладу. Обстежено 50 осіб, результати негативні.

    Мобільна бригада на чолі з лікарем ЗПСМ Момотенком Юрієм, готова до виїзду.

   Рокитнянська районна рада та депутатський корпус Рокитнянської районної ради щиро дякують медичним працівникам за самовіддану працю та високий професіоналізм.

    Бажаємо всім гарного настрою, будьте здорові та дотримуватись правил карантину!

 

« повернутися до списку новин