Рокитнянська районна рада

Інформація Рокитнянського відділу Кагарлицьцої місцевої прокуратури Київської області

Переглядів: 29

     Рокитнянський відділ Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області повідомляє:

   Білоцерківським міськрайонним судом Київської області засуджено 51-річного жителя с. Запруддя Рокитнянського району Київської області, який 20.06.2020 в будинку за місцем свого проживання, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вбив свою 80-річну матір.

   Так, засуджений спав на своєму ліжку, в цей час до нього підійшла його мати щоб подивитися чи спить останній та нахилилася над ним, внаслідок чого чоловік прокинувся. Між ним та його матір?ю постійно виникали сварки та малися неприязні відносини. Напередодні ввечері жінка сварила сина за систематичне зловживання алкогольними напоями та на цьому грунті в нього виник злочинний умисел, спрямований на протиправне позбавлення життя своєї матері та, реалізуючи його, чоловік наніс численні удари кулаками рук та ногами по голові та тілу останньої.

   Від отриманих тілесних ушкоджень жінка померла на місці події.

   Дії засудженого кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 КК України (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині).

 Завдяки принциповій позиції Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури чоловіка визнано винним у інкримінованому йому злочині та засуджено до дванадцяти років позбавлення волі.

 

 « повернутися до списку новин