Рокитнянська районна рада

Про відзначення Дня села в с. Острів

Переглядів: 721

       03 серпня мешканці села Острів Рокитнянського району відзначають День села, якому виповнилося 414 років від дня народження.

       Це - мить в історичному масштабі, а для жителів с. Острів це багато поколінь людей, які народились на рідній землі, трудились на ній, віддавали часточку своєї душі і серця заради кращого життя, покоління, які народжувались, жили, творили і працювали на цій благословенній землі.

 Привітати зі святом приїхали в.о. голови Рокитнянської районної ради Кучерова Світлана Дмитрівна, в.о. голови Рокитнянської районної  державної адміністрації Приліпко Олег Юрійович та голови сільських рад Рокитнянського району.

  У сьогоднішній святковий день Світлана Кучерова побажала  жителям стабільності і миру, трудових звершень, упевненості в своїх силах і світлому майбутньому.

 За активну громадську позицію, сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди Дня села Острів в.о. голови районної ради Кучерова Світлана Дмитрівна вручила Подяки Рокитнянської районної ради Острівському сільському голові Пилипцю Леоніду Миколайовичу та діловоду Острівської сільської ради Шпичці Наталії Василівні.

     До своїх земляків звернувся Острівський сільський голова Пилипець Леонід Миколайович, який привітав односельчан та підкреслив,  що як людина, так і кожне, село мають свою назву, своє життя, свою культуру, свій початок та історію. Побажав селу розквіту,  міцного здоров'я, добробуту громаді, миру та злагоди.

         Під час святкового концерту сільський голова Леонід Пилипець вручив Подяки найактивнішим жителям села за вагомий особистий внесок у розвиток Острівської сільської ради, активну участь в її громадському житті та з нагоди - Дня села.

       Також на святі вітали родини, які багато років живуть у парі, у злагоді, у мирі, любові і  взаєморозумінні та у 2019 році святкують своє золоте весілля, це родини: Артюх Віктор Миколайович та Артюх Любов Олексіївна, Киричок Марія Іванівна та Киричок Микола Іванович.

        В цей святковий день чудовий настрій подарували музичні колективи:  вокальний ансамбль "Оксамит", народний фольклорний аматорський ансамбль "Чиста криниця" та педагогічний колектив Острівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

      По завершенню святкового концерту традиційно гості та місцеві жителі  мали змогу скуштувати смачної юшки та вареників, які приготували за допомогою польової кухні.« повернутися до списку новин