Рокитнянська районна рада

Про засідання постійної комісії

Переглядів: 131

     

      11 грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів і цін, контролю за проведенням приватизації, економічних реформ та управління комунальною власністю району.

     Керуюча справами Рокитнняської районної ради Лехан С.В. проінформувала депутатів про виконання Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками районної ради за 2019 рік  та про Програму фінансового забезпечення нагородження відзнаками районної ради на 2020 рік.

      Начальник  управління фінансів райдержадміністрації Григоренко С.А. довела до відома депутатів  інформацію про внесення  змін до рішення  тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018  № 386-31-УІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району на 2019 рік" та додатків до нього.

      По даних питаннях порядку денного члени постійної комісії вирішили: підтримати проекти рішення Рокитнянської районної ради та рекомендувати сесії Рокитнянської районної ради розглянути та схвалити дані проекти.

 « повернутися до списку новин