Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 14 ЛИПНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 565

 

Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 14 липня 2020 року повідомляє комунальне некомерційне підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

    Ситуація в районі не змінилася, виявлено 39 випадків підтверджених вірусологічною референс-лабораторією.

     Лікарем  загальної практики сімейної медицини Марченко Наталією Леонідівною було взято 156 мазків для подальшого вірусологічного обстеження.

      Моніторинг лікарями здійснюється за пацієнтами та контактними по Covid - 54 особами, з підозрою - 3 особи.

     Висловлюємо  найщиріші слова вдячності медичним працівникам комунального некомерційного  підприємства  Рокитнянської   районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".  Бажаємо їм здоров'я, щастя, родинного благополуччя, добра і миру.     

     Шановні жителі району просимо Вас не нехтувати рекомендаціями МОЗ України, бережіть себе і своїх близьких.  Заходьте на  сайт Covid19.gov.ua, дізнавайтесь більше про Covid.  розповсюджуйте інформацію своїм рідним, колегам, знайомим, сусідам...

      Будьте здорові!

« повернутися до списку новин