Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ПРО СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 29 ТРАВНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 1186

       Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 29 травня 2020 року інформує комунальне некомерційне  підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

   Нових випадків захворювань не зареєстровано. Відповідно статистика в районі 12 осіб у яких підтверджений Covid-19 методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції).

      Спостереження лікарями за станом здоров'я проводиться за контактними по Covid - 42 особи, прибулих із-за кордону - о осіб, 6 осіб підозра на коронавірус.

         На сьогодні в районі із 12 захворівших осіб, 5 осіб видужали.

         Гр. М. в с. Троїцьке помер в інфекційному відділенні Кагарлицької центральної районної лікарні.

    Троє осіб вже отримали по одному негативному результату, чекаємо на другий результат ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції).

      У гр. К з с. Ольшаниця повторно позитивний результат ПЛР. Вона виписана з інфекційного відділення Кагарлицької центральної районної лікарні додому на самоізоляцію, стан контролюється лікарем.

    Гр. М з с. Ольшаниця знаходиться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Білоцерківської  лікарні.

       Гр. Л. з с. Синява в задовільному стані, в даний час знаходиться вдома на самоізоляції. Відібрані мазки на ПЛР-дослідження, чекаємо на результат.

            Тестування швидкими тестами продовжується.

     Працівниками комунального некомерційного  підприємства  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" було протестовано  28 працівників дошкільного навчального закладу (ясла-садочок) № 5 "Світанок". Результати обстежень негативні.

     Комунальне некомерційне  підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" отримало акредитаційний сертифікат. Це офіційне визнання наявності умов для якісного, своєчасного, певного рівня медичного обслуговування населення, дотримання ним стандартів  у сфері охорони здоров'я, відповідності медичних працівників єдиним кваліфікаційним вимогам.

      Висловлюємо щирі слова вдячності всім медичним працівникам. 

     Не дивлячись на послаблення карантину, просимо громадян дотримуватись маскового режиму та зберігати спокій.

      Будьте здорові!

 

 

« повернутися до списку новин