Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про проведення пленарного засідання сорок сьомої сесії

Переглядів: 25

     23 жовтня відбулося пленарне засідання сорок сьомої сесії районної ради VII скликання під головуванням голови Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович.

        Традиційно Олександр Конопчук привітав депутатів районної ради,  які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період.

      На засіданні сесії депутати розглянули та прийняли рішення  про затвердження звіту про стан виконання Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2018-2020 роки" за І півріччя 2020 року,  про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2018-2020 роки доповідач юрист комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянського районного центру первинної медико-санітарної допомоги" Мовчан О.І.

        По питаннях: про затвердження звіту про стан виконання Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська центральна районна лікарня" на 2019-2020 роки за І півріччя 2020 року, про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська центральна районна лікарня" на 2019-2021 роки та про передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району проінформував директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради "Рокитнянська центральна районна лікарня"  Ігнатьєв С.Л.

  Голова районної ради Конопчук О.Г. інформував про затвердження Плану діяльності Рокитнянської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік та про внесення змін до рішення сесії районної ради від 24.12.2019 № 492-42-VII "Про затвердження структури та чисельності  виконавчого апарату, штатного розпису та кошторису видатків Рокитнянської районної ради на 2020 рік".

       Про   внесення змін до рішення районної ради від 26.09.2014  № 440-31-VI  "Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг в оплаті за навчання у позашкільному спеціалізованому мистецькому навчальному закладі Рокитнянської районної ради Київської області "Музична школа" доповіла директор позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Музична школа" Жирко В.А.

      Директором комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Спортивний комплекс  "Рокитне" Москаликом С.Л. було проінформовано про внесення змін до Програми фінансової підтримки  та збільшення статутного фонду комунального підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Спортивний комплекс "Рокитне" на 2019-2020 роки.

        Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту  в Рокитнянському районі на 2016-2020 роки проінформувала завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Полив'ян С.В.

       Начальником управління фінансів райдержадміністрації Григоренко С.А. було проінформовано про списання дебіторської заборгованості ліквідованого Акціонерного комерційного агропромислового банку "Україна", про внесення  змін до рішення   сорок другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2019 року № 491-42-VІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району Київської області на 2020 рік" та додатків 1, 3, 5, 7 до нього схвалених розпорядженням виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від  16 вересня 2020 року № 238, про внесення  змін до рішення   сорок другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2019 року  № 491- 42-VІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району Київської області на 2020 рік" та додатків 1, 2, 3, 5, 7 до нього.

     Голова фракції ВО "Свобода", депутат Рокитнянської районної ради VII скликання Голик П.С. проінформуава про започаткування обов’язкового виконання учнями, вихованцями, педагогічними працівниками у закладах загальної середньої освіти Державного Гімну України.

    Під час роботи сесії було підтримано депутатське звернення до Міністра охорони здоров’я України, Голови Київської обласної державної адміністрації, директора департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації щодо виділення коштів та відтермінування госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою короновірусом SARS-CoV-2 до комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська центральна районна лікарня".

      В   роботі  сесії   взяли  участь в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпко О.Ю., керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, місцеві засоби  масової інформації.

« повернутися до списку новин