Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 В РОКИТНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 23 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ

Переглядів: 495

    

Про стан захворюваності в Рокитнянському районі на Covid-19 станом на 23 червня 2020 року повідомляє комунальне некомерційне підприємство  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги".

    Надійшли  результати обстежень ПЦР за 18 червня на 8 осіб та 13 осіб працівників комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська центральна районна лікарня" всі результати обстежень негативні.

     Станом на 23 червня в Рокитнянському районі результатами вірусологічної референс-лабораторії підтверджено 21 випадок захворювань на Covid-19.

     Моніторинг за станом здоров'я проводиться лікарями за контактними по Covid - 84 особами, підозра на коронавірус - 4 особи.

     Всього мобільною бригадою було взято 404 мазків та здійснено 151 обстеження за поточний місяць.

  Мобільна бригада комунального некомерційного підприємства  Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" готується до виїзду.

    За детальною інформацією щодо ситуації по захворюваності в Україні можна ознайомитись на офіційному сайті Covid19.gov.ua.

     Не дивлячись на послаблення карантину, просимо громадян дотримуватись маскового режиму та зберігати спокій.

     Будьте здорові!

 

 

« повернутися до списку новин