Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про засідання постійної комісії

Переглядів: 255

                                                    

      03 квітня 2019 року відбулося засідання постійної комісії Рокитнянської районної ради з питань планування, бюджету, фінансів і цін, контролю за проведенням приватизації, економічних реформ та управління комунальною власністю району.

     Члени постійної комісії заслухали листи: від голови Ради Рокитнянської районної Організації ветеранів України  Красіна М.О.  про План видатків на утримання Організації на 2019 рік; від Рокитнянської районної державної адміністрації щодо питання співфінансування будівництва амбулаторії групової практики сімейної медицини; від комунального некомерційного підприємства  Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" щодо додаткового фінансування пункту невідкладної медичної допомоги та щодо виділення коштів для проведення загальних аналізів крові дітям Рокитнянського району, члени комісії інформацію прийняли до відома.  

     Питання щодо погашення суми податкового боргу КП Рокитнянської районної ради Київської області  "Рокитнетепломережа", яке йдеться в листі від Головного Управління Державної фіскальної служби України,  директор комунального підприємства Рокитнянської районної ради Київської області  "Рокитнетепломережа" Юрченко М.В.  буде вирішувати  у судовому порядку.

     Депутати заслухали також листи від Рокитнянської ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області щодо проведення  поточного ремонту аварійних зовнішніх та внутрішніх сходових маршів адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Рокитне, вул. Зінича, 2 (на балансі відділу культури Рокитнянської РДА) та від АТ "Українська залізниця" регіональна філія  "Південно-Західна залізниця" виробничий підрозділ Козятинська дирекція залізничних перевезень щодо  компенсації збитків на утримання вантажної станції Ольшаниця - надано  роз’яснення.

     Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянська центральна районна лікарня» доповів директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська центральна районна лікарня" Ігнатьєв С.Л.

     Головний бухгалтер управління соціального захисту населення райдержадміністрації Липовенко О.М. поінформувала про внесення змін до Районної комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг передбачених законодавством на 2019 рік.

     Завідувач комунальної установи Рокитнянської районної ради Київської області "Трудовий архів Рокитнянського району" Прокопчук Р.В. прозвітував про фінансово-господарську діяльність трудового архіву за 2018 рік.

     Про внесення змін до Програми підтримки заходів мобілізації та забезпечення територіальної оборони на 2017-2021 роки поінформував в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпко О. Ю.

    Начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Юрчук А.П. доповіла про затвердження звіту про використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району, наданого   в оренду за 2018 рік; про програму залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Рокитнянському районі на 2019-2021 роки; про Програму підтримки та збереження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району на 2019-2020 роки  та про затвердження переліку нерухомого майна  спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району, що підлягає приватизації та пропонується до продажу за конкурсом у 2019 році.

     Начальник відділу з юридичного забезпечення, питань взаємодії і зв'язків з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, врегулювання земельних відносин та комунальної власності  районної  ради  Савран О.О. поінформувала про внесення змін до рішення тридцятої сесії районної ради   від 12.12.2018 № 371-30-VII.

    Депутати заслухали начальника управління фінансів райдержадміністрації Григоренко С.А. про затвердження звіту про виконання районного бюджету Рокитнянського району за 2018 рік; про внесення  змін до рішення  тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 № 386-31-УІІ «Про районний бюджет Рокитнянського району на 2019 рік » та додатку 3 до нього схваленого розпорядженням в. о. голови адміністрації від 25.03.2019 № 90 та про внесення  змін до рішення  тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2018  № 386-31-УІІ «Про районний бюджет Рокитнянського району на 2019 рік » та додатків  1,2,3,5,6,7 до  нього.

     По даних питаннях порядку денного члени постійної комісії вирішили: підтримати проекти рішення Рокитнянської районної ради та рекомендувати сесії Рокитнянської районної ради розглянути та схвалити дані проекти.

    Заслухавши директора  комунального  підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнетепломережа" Юрченка М.В. про надання згоди на приватизацію комунального майна, члени  комісії вирішили перенести дане питання на доопрацювання.

 

« повернутися до списку новин