Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про участь голови Рокитнянської районної ради у засіданні 40 сесії Бирюківської сільської ради

Переглядів: 481

   09 серпня 2020 року  голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович взяв участь у засіданні сорокової сесії  Бирюківської сільської ради.

    Перед початком роботи сесії голова Рокитнянської районної ради Конопчук  Олександр Григорович  вручив  Подяку Київської обласної ради Бирюківському сільському голові Гончару Олегу Миколайовичу  та побажав нових успіхів і досягнень на благо рідної України.

    До вітань долучилися: Острівський сільський голова Пилипець Леонід Миколайович та депутат Рокитнянської районної ради VII скликання Зелінський Сергій Вікторович.

    На сесії із 12 депутатів були присутніми 10 депутатів. Головував на сесії Бирюківський  сільський голова  Гончар Олег Миколайович.

    До порядку денного внесено питання: про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії сьомого скликання  від 24.12.2019р. № 233-36-VII «Про сільський бюджет на 2020р.» та додатків 1, 2,3, 5, 7 до нього; про внесення змін до штатного розпису Бирюківської сільської ради та установ, які знаходяться на бюджеті сільської ради, на 2020 рік; про внесення змін до рішення «про затвердження Програми організації  харчування в Острівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів учнів 1-4 класів та пільгових категорій Бирюківської сільської ради на 2020 рік»; про дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність Бирюківській сільській раді для обслуговування об'єкту комунальної власності їдальні територіальної громади села Бирюки; про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність; про дозвіл на розробку проектної документації на земельну ділянку та водний паспорт під водним об'єктом в урочищі "Великі луки»; про розгляд звернень та заяв громадян.

    За підсумками проведення засідання сорокової сесії були прийняті відповідні рішення  Бирюківської сільської ради.

    Також у засіданні сесії взяли участь члени виконкому Бирюківської сільської ради.   

 

« повернутися до списку новин