Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Привітання голови Рокитнянської районної ради

Переглядів: 3

 

Шановні працівники лісу!

Рокитнянська районна рада щиро вітає Вас  з професійним святом!

Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з Днем працівників лісу!

Благородна праця лісівників здавна знаходиться в ряду найбільш шанованих професій, її вибирають люди безмежно люблячі природу, що володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі. Дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й суспільства, тому що це природне багатство служить усім людям.

Представники лісової галузі – фахівці високої кваліфікації, віддані своїй справі люди, які сумлінно виконують свій обов’язок. Тільки завдяки невтомній і самовідданій роботі відданих своїй справі лісівників вдається зберігати і відтворювати лісові багатства. Збереження навколишньої екосистеми, насамперед, лісу, який і годує, і поїть, і навчає нас, першочергове завдання в нашій спільній справі.  Завдяки вашій кропіткій, просвітницькій роботі, молодому поколінню вдається привити почуття дбайливого ставлення до природи.

Завдяки невтомній праці і зусиллям лісівників ведеться великий обсяг робіт по створенню і відновленню лісових насаджень, зберігаються кращі породи дерев, раціонально використовуються природні ресурси.

У цей святковий день дозвольте висловити Вам слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку, а також прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, стабільності та оптимізму. Нехай збувається все задумане! Миру, щастя, благополуччя вам і вашим родинам!

 

З повагою голова Рокитнянської районної ради                                                       О.Г.Конопчук

« повернутися до списку новин

Sun, 22 Sep 2019 03:40:16 +0300