Рокитнянська районна рада

Про День Соборності України

Переглядів: 146

        22 січня Рокитнянщина долучилася до відзначення історичного державного свята - Дня Соборності України. Цей день є дуже важливим  в історії української нації. Це день єднання та підвищення духовної сили народу. Понад 100 років тому Українська революція 1917-1921 років втілила мрію багатьох поколінь українців, об'єднавши українські землі в єдину соборну державу.

     З нагоди державного свята в центрі селища відбулося покладання квітів до пам'ятника  Т.Г.Шевченка, банера Героям Небесної Сотні та пам'ятника "Пам'яті Нескорених" за участю голови Рокитнянської районної ради Конопчука О.Г., в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпка О.Ю., заступника голови районної ради Кучерової С.Д., Рокитнянського селищного голови Богданова Ю.А., секретаря Рокитнянської селищної ради Кучерова Ю.О. та районного військового комісара Бабенка В.С.

      Це свято нагадує нам, що український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу.« повернутися до списку новин