Рокитнянська районна рада

Про пленарне засідання 33 сесії Рокитнянської районної ради VII скликання

Переглядів: 282

                                                 

      05 квітня 2019 року  відбулося чергове пленарне засідання тридцять третьої сесії Рокитнянської районної ради VII скликання під керівництвом голови районної ради Конопчука Олександра Григоровича.

      На початку роботи сесії найщиріші привітання отримали депутати районної ради, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період.

      Відповідно до порядку денного начальник Рокитнянського відділення Миронівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Київській області Рижков М.В. проінформував про стан боротьби  із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності  на території Рокитнянського району.

     Прозвітував про фінансово-господарську діяльність комунальної установи Рокитнянської районної ради Київської області "Трудовий архів Рокитнянського району за 2018 рік" завідувач установи Прокопчук Р.В.

     Директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області Рокитнянська центральна районна лікарня Ігнатьєв С.Л. доповів про Програму фінансової підтримки  комунального некомерційного підприємства  Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянська центральна районна лікарня» на 2019-2021 роки.

     По питаннях: про хід виконання районнної комплексної Програми "Турбота" на 2016-2019 роки, про внесення змін до районної Комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг передбачених законодавством на 2019 рік, доповіла заступник голови районної адміністрації Кононець Л.П.

     Про внесення змін до Програми підтримки заходів мобілізації та забезпечення територіальної оборони на 2017-2021 роки, доповів в.о. голови районної адміністрації Приліпко О.Ю.

     Начальник відділу економічного розвитку інфраструктури адміністрації Юрчук А.П. поінформувала по питаннях: про Програму підтримки  та збереження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району на 2019-2021 роки, про   Програму    залучення  інвестицій   та   поліпшення   інвестиційного клімату в Рокитнянському районі на 2019-2021 роки, про  затвердження   звіту   про   використання   майна  спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району наданого в оренду в 2018 році та про затвердження переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл,  селища Рокитнянського району, що підлягає приватизації та пропонується  до продажу за конкурсом у 2019 році.

      Про внесення змін до рішення тридцятої сесії районної ради  від 12.12.2018 № 371-30-VII, доповів голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г.

     Начальник управління фінансів адміністрації Григоренко С.А. інформувала про затвердження звіту про виконання районного бюджету  Рокитнянського району за 2018 рік, про внесення  змін до рішення   тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року  № 386-31-VІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району на 2019 рік"  та додатка 3 до нього, схваленого розпорядженням голови адміністрації   від 25.03.2019  № 90 та про внесення  змін до рішення   тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року  № 386-31-VІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району на 2019 рік" та додатків  1, 2, 3, 5, 6, 7 до нього.

     За підсумками проведення засідання тридцять третьої сесії були прийняті відповідні рішення Рокитнянської районної ради.

      В роботі сесії взяли участь: в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації О.Ю.Приліпко, заступник голови райдержадміністрації Л.П.Кононець, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники підприємств та установ району, місцеві засоби масової інформації.

                                              

                                              « повернутися до списку новин