Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Переглядів: 385

Шановні працівники сільського господарства  

Рокитнянського району !

З почуттям глибокої поваги і шани прийміть від депутатського корпусу районної ради та від мене особисто щирі вітання з професійним святом - Днем працівників сільського господарства!
             У всі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена праця сільгоспвиробників була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Нині селяни мають можливість працювати на своїй землі, створювати підприємницькі структури, вільно розпоряджатися плодами своєї праці. Їхні працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву.

Бажаю всім, хто причетний до цієї сфери - працівникам ланів і ферм, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва  району міцного здоров’я, щастя, злагоди, миру і добробуту, нових трудових звершень і оптимізму.
              Нехай і в подальшому колосяться щедрими урожаями ваші ниви, нехай втілюються в життя ваші плани, замисли і надії на радість вашим родинам, на благо розквіту і покращенню добробуту українського народу. Хай не знають втоми ваші роботящі руки,  а праця ваша й надалі збагачує славну Рокитнянщину!

 

З повагою

голова районної ради                                                                                       О.Г.Конопчук

 

« повернутися до списку новин