Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про засідання постійної комісії

Переглядів: 161

   

   17 жовтня в Рокитнянській районній раді відбулося засідання  постійної комісії з питань господарської діяльності агропромислового  комплексу, регулювання земельних відносин, соціального розвитку села та охорони навколишнього природного середовища.

    Зідно порядку денного заслухали в.о. голови  Рокитнянської  райдержадміністрації Приліпка О.Ю. про хід виконання районної цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2018-2021 роки, депутати постійної комісії вирішили звіт прийняти  до відома та рекомендувати винести питання на розгляд сесії.

   

     Розглянувши заяву Всеукранїського об'єднання "Свобода" щодо недопущення продажу землі сільськогосподарського призначення,  депутата Рокитнянської районної ради Голика П.С. та звернення депутата Рокитнянської районної ради Прудиуса О.Г. про підтримку звернення ГС "Всеукраїнська Аграрна Рада" до Президента України № 345 від 14.08.2019 року, було вирішено розробити проект спільного звернення та винести на рогляд чергового пленарного засідання сесії.

« повернутися до списку новин