Рокитнянська районна рада

Про заходи до Міжнародного дня пам"яті Чорнобиля

Переглядів: 257

                                            

          26  квітня 2019 року в смт Рокитне відбувся мітинг біля Пам'ятного знаку героям-чорнобильцям  до Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля.

          З нагоди  дня  пам’яті про Чорнобильську трагедію до пам'ятного знаку героям-чорнобильцям  від ліквідаторів, керівників району, делегацій установ та організацій, громадськості  та учнівської молоді поклали квіти.

            Голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук  та в.о.голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко звернулися до учасників мітингу.

          Зокрема, Олександр Конопчук сказав: "Сьогодні день скорботи, день пам’яті про Чорнобильську катастрофу. Аварія на Чорнобильській атомній електростанції вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом невідомої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме не одне покоління.

           Сьогодні ми згадуємо пожежників Чорнобиля, які першими вступили в двобій з атомом: Володимира Правика, Миколу Тітенка, Віктора Кібенка, Миколу Ващука, Василя Ігнатенка, Володимира Тишуру…Доземно схиляємось в подяці перед ліквідаторами цієї страшної аварії, перед живими, перед пам’яттю до часу померлих від радіаційного смерчу."

          Сумним дзвоном за жертвами Чорнобильської катастрофи в скорботній хвилині мовчання схилили голови  усі учасники мітингу. Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом.

          Керівники району цього ж дня поклали квіти до пам’ятника Героям Чорнобиля, який знаходиться на території 18-ої державної пожежно-рятувальної частини,  згадали  працівників органів внутрішніх справ, державної служби надзвичайних ситуацій, які брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС.

          В заходах взяли участь: ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, заступник голови Рокитнянської районної ради Світлана Кучерова, заступник голови районної державної адміністрації Лариса Кононець, керівники структурних підрозділів  райдержадміністрації, апарат районної ради, керівники та колективи підприємств, установ організацій  району, місцеві жителі, ЗМІ.« повернутися до списку новин