Рокитнянська районна рада

Про заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Переглядів: 361

     

      15 лютого  в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

      Цього дня і в смт Рокитне відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятних знаків захисникам  незалежності України  та воїнам-афганцям.         

       Керівники району  наголосили про значення цієї події в історії України. Плин часу не затьмарив спогадів про ту  війну, про трагічні сторінки історії, пам'ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи

      

     Серед тих, хто не повернувся з афганської війни є і наші земляки: Володимир Дмитрович  Піта з с. Синяви, Олексій Володимирович Мітлицький з смт Рокитного, Петро Іванович Шаравара з с.Маківка.

        Присутні на  заході в скорботній хвилині мовчання схилили голови перед бійцями, які поклали своє життя на території інших держав, виконуючи інтернаціональний обов’язок та перед загиблими на сході України.

     

      У заході взяли участь в.о. голови Рокитнянської районної ради Кучерова С.Д.,  в.о. голови адміністрації Приліпко О.Ю., голова Рокитнянської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Андрієнко Ю.Г, Рокитнянський селищний голова Богданов Ю.А., районний військовий комісар Бабенко В.С., голова Ради Рокитнянської районної організації ветеранів України Красін М.О, воїни афганці, учасники АТО, представники організацій, установ, громадськість Рокитнянщини та місцеві ЗМІ.« повернутися до списку новин