Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про участь у нараді

Переглядів: 199

    

    28 серпня  2020 року  голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г. взяв участь у нараді з директорами загальноосвітніх навчальних закладів  Рокитнянського району та керівниками позашкільних навчальних закладів.

    На початку наради Олександр Григорович  вручив Почесну Грамоту Київської обласної ради директору Синявсього опорного комунального закладу освіти Рокитнянської районної ради Київської області Мельнику Петру Васильовичу та щиро подякував за неоціннену роботу у створені комфортних умов для школярів.

    До вітань долучився і начальник відділу освіти Рокитнянської районної державної адміністрації Діренко С.В.

    До порядку денного наради включені питання:  про організацію роботи закладів освіти у 2020/2021 навчальному році; про структуру 2020/2021 навчального року; про медичний огляд учнів та організація харчування учасників освітнього процесу; про статистичну звітність закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

    Також за круглим столом учасниками наради було обговорено і ряд інших виробничих питань, пов’язаних із підготовкою до  нового навчального року, організації навчально-виховного процесу, перспектив та новацій  нового навчального року.

     У нараді також взяли участь: в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпко О.Ю. та працівники відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації.

« повернутися до списку новин