Рокитнянська районна рада

Про засідання сорок третьої сесії сьомого скликання

Переглядів: 165

    

   07 лютого відбулося чергове пленарне засідання сорок третьої сесії сьомого скликання під керівництвом голови Рокитнянської районної ради Конопчука Олександра Григоровича.

  

   На сесії районної ради в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпко О.Ю. проінформував присутніх про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Рокитнянського району  за 2019 рік, про Програму соціально-економічного  та культурного розвитку Рокитнянського району на 2020 рік, про Районну програму забезпечення Рокитнянською районною державною адміністрацією виконання повноважень виконавчої влади та реалізації делегованих Рокитнянською районною радою повноважень щодо забезпечення державної політики в бюджетній і соціальній сферах  та забезпечення виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку Рокитнянського району на 2020 рік, про внесення змін та доповнень до районної  цільової  Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, збереження пожежної безпеки на 2018-2021 роки, про внесення змін до Програми фінансової підтримки  та збільшення статутного фонду комунального підприємства Рокитнянської районної  ради Київської області "Спортивний комплекс  "Рокитне" на 2019-2020 роки.

     

    Про погодження передачі в оренду на конкурсній основі частини приміщення спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району, про погодження передачі в оренду на конкурсній основі майна, що знаходиться на балансі комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська центральна районна лікарня", про районну Програму протидії захворювання на туберкульоз на 2020-2021 роки доповів директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районна центральна лікарня" Ігнатьєв С.Л.

    

   Про внесення змін та доповнень до Програми  фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної  ради Київської області "Рокитнянський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2018-2020 роки проінформувала директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної  ради Київської області "Рокитнянський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги" Яра О.О.

    

     Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Телиуз Л.М. доповіла про районну комплексну Програму фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг передбачених законодавством на 2020 рік, про районну комплексну Програму "Турбота" на 2020 рік.

    

    Про внесення змін до районної Програми соціального супроводу сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та запобігання ранньому соціальному сирітству на 2018-2022 роки  доповіла директор Рокитнянського районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді Щербанюк І.В.

     Про затвердження переліку об'єктів спільної  власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району, про передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району, про затвердження Переліку об'єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону, про затвердження розпоряджень районної ради, договорів та угод укладених Рокитнянською районною радою доповів голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г.

 

    По питанню про внесення  змін до рішення   сорок другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2019 року № 491-42-VІІ  "Про районний бюджет Рокитнянського району на 2020 рік" та додатків  1, 2, 3, 5, 7 до нього, доповіла начальник управління фінансів районної адміністрації Григоренко С.А.

     За підсумками проведення пленарного засідання сорок третьої  сесії було прийнято сімнадцять рішень.

     В роботі сесії взяли участь: в.о. голови Рокитнянської райдержадміністрації Приліпко О.Ю., керуюча справами районної ради Лехан С.В.,  керівники структурних підрозділів адміністрації, засоби масової інформації.

 « повернутися до списку новин