Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про проведення пленарного засідання сорок четвертої сесії

Переглядів: 398

   

     В п'ятницю, 03 квітня голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович провів пленарне засідання сорок четвертої сесії районної ради VII скликання.

    Традиційно Олександр Конопчук привітав депутатів районної ради, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період.

      

       На засіданні сесії депутати розглянули та прийняли рішення про внесення змін до рішення сорок другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2019 року № 491-42-VІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району Київської області на 2020 рік та додатків 1, 2, 3, 5, 7 до нього, де було виділено кошти в сумі 100.000,00 грн., на підвіз працівників комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради "Рокитнянська центральна районна лікарня" на період пандемії COVID-19  та придбання предметів довгострокового використання - апарат штучної вентиляції легенів в сумі 760 000,00 грн.

   

  Також депутати заслухали та прийняли інформацію про результати діяльності Кагарлицької місцевої прокуратури на території Рокитнянського району за 2019 рік керівника Кагарлицької місцевої прокуратури  Київської області Яцишина Я.Я.  

      Депутат Рокитнянської районної ради  VII скликання Голик П.С. проінформував про два депутатських звернення.

    

       Про внесення змін до Комплесної Програми профілактики злочинності  в Рокитнянському районі  на 2016-2020 роки доповів начальник  Рокитнянського відділення Миронівського відділу поліції Головного управління національної поліції  в Київській  області Рижков М.В.

     Директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради "Рокитнянська центральна районна лікарня"  Ігнатьєв С.Л. інформував про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська центральна районна лікарня" на 2019-2021 роки та про районну цільову Програму відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз на 2020 рік. 

 

        По питаннях: про  Програму накопичення та використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Рокитнянському районі Київської області на 2020-2021 роки, про внесення змін і доповнень до районної цільової Програми захисту населення  і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, збереження пожежної безпеки на 2018-2021 роки, про внесення змін і доповнень до районної цільової  Програми захисту населення  і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, збереження пожежної безпеки на 2018-2021 роки, про внесення змін та доповнень до Програми підтримки та збереження об’єктів спільної власності територіальних  громад сіл, селища Рокитнянського району на 2019-2021 роки, про внесення змін і доповнень до районної цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, збереження пожежної безпеки на 2018-2021 роки, про внесення змін та доповнень до Програми підтримки та збереження об’єктів спільної власності територіальних  громад сіл, селища Рокитнянського району на 2019-2021 роки, про районну Програму надання шефської допомоги військовій частині  А 0543 Збройних Сил України та військовій частині 1471 Державної прикордонної служби України на 2020-2021 роки доповів в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпко О.Ю.

        Начальником управління фінансів райдержадміністрації Григоренко С.А. було проінформовано про виконання районного бюджету  Рокитнянського району  Київської області  за  2019 рік.

    

  Про погодження продовження терміну дії контракту, про намір створити спостережну раду при комунальних закладах охорони здоров’я Рокитнянської районної ради,  про затвердження Статуту комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області Рокитнянська районна централізована бібліотечна система" в новій редакції, про затвердження Статуту комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Районний будинок культури" в новій редакції доповів голова Рокитнянської районної ради Конопчук О.Г.                                                                        

        В   роботі  сесії   взяли  участь начальник Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області Нечепоренко Р.Л., начальник Рокитнянського відділення Миронівського відділу поліції Головного управління національної поліції  в Київській  області Рижков М.В., в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Приліпко О.Ю., керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, місцеві засоби  масової інформації.

 

« повернутися до списку новин