Рокитнянська районна рада
Рокитнянський район, Київська область

Про проведення пленарного засідання тридцять сьомої сесії

Переглядів: 320

     

      16 серпня 2019  року голова Рокитнянської районної ради Конопчук Олександр Григорович провів пленарне засідання тридцять сьомої сесії районної ради VII скликання.

   

      Перед початком роботи сесії голова районної ради Олександр Конопчук привітав депутатів районної ради, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період.

    

   Депутати заслухали та прийняли інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Діренка С.В. про зміну найменувань навчальних закладів Рокитнянського району Київської області та затвердження їх статутів та положення в новій редакції та про стан підготовки закладів освіти  до початку нового 2019-2020 навчального року та період в осінньо-зимовий період.

      

      Директор комунального закладу Рокитнянської районної ради    Київської області "Рокитнянський районний інклюзивно-ресурсний центр" Коцюбанська Н.І. доповіла по питаннях: про затвердження Статуту комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районний інклюзивно- ресурсний центр" в новій редакції та прозвітувала про діяльність комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області  "Рокитнянський районний інклюзивно-ресурсний центр" за 2018-2019 навчальний рік..

        Про створення Комунального закладу Рокитнянської районної ради Київської області "Районний будинок культури" проінформував  начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Хоменко А.В.

        Директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський районна центральна лікарня" Ігнатьєв С.Л. повідомив про хід виконання районної Програми місцевих стимулів для медичних працівників Рокитнянського району на 2016-2020 роки.

        Про внесення змін  до Районної Комплексної Програми фінансового Забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян   та інших пільг передбачених законодавством на 2019 рік доповіла начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Телиуз Л.М.   

       

      В.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації   Приліпко О.Ю. ознайомив депутатів про підсумки соціально-економічного  та культурного розвитку Рокитнянського району  за І півріччя 2019 року,   про внесення змін до Районної програми забезпечення Рокитнянською районною державною адміністрацією Київської області  виконання повноважень виконавчої влади та реалізації делегованих Рокитнянською районною радою повноважень щодо забезпечення державної політики                            в бюджетній і соціальній сферах та забезпечення виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку Рокитнянського району на 2019 рік, про Програму фінансового забезпечення нагородження відзнаками Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області  та відзначення державних і професійних свят, ювілейних дат,  заохочення  за заслуги перед Рокитнянським районом, здійснення представницьких  та інших заходів на 2019-2021 роки.   

        Питання про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги"  на 2020 рік доповіла директор даного  підприємства Яра О.О.

         Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Рокитнянської районної державної адміністрації Лалак І.В. про внесення змін до Програми підтримки та збереження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району на 2019-2021 роки.

         Начальник управління фінансів районної державної адміністрації Григоренко С.А. проінформувала про затвердження звіту про виконання районного бюджету Рокитнянського району  за   перше півріччя 2019 року та про внесення  змін до рішення тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 386-31-VІІ "Про районний бюджет Рокитнянського району на 2019 рік" та додатків 1, 2, 3, 5, 7 до нього.

       Головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Мовчан О.І. проінформувала про внесення змін та доповнень до комплексної Програми підтримки та розвитку молоді Рокитнянського району «Молодь Рокитнянщини»на2017-2021роки.         

     По питаннях: Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти,  про затвердження положень про проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру, про погодження продовження терміну дії контракту, про внесення доповнень до рішення районної ради від 08.02.2019 № 402-32-VII "Про затвердження Плану діяльності Рокитнянської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік", про затвердження Положення про приватизацію майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району, про утворення Органу приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району та затвердження Положення про Орган приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району, про  затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії Рокитнянської районної ради для продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Рокитнянського району проінформував голова районної ради Конопчук О.Г.

         Також на засіданні сесії підтримали звернення депутатів Володарської районної ради  Київської   області  щодо розгляд повідомлення про плановану діяльність ТОВ "Рутил-Ільменітова Компанія" на Тарасівському родовищі пісків циркон-рутил-ільменіту, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, та  заборону розробки цього родовища в адміністративних межах території Володарського району Київської області.

         Всього на пленарному засіданні  сесії  було розглянуто та  прийнято двадцять три рішення районної ради.

      В   роботі  сесії   взяли  участь: в.о. голови адміністрації Приліпко О.Ю., начальник Рокитнянського відділення  Миронівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Київській  області Рижков М.В., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, місцеві засоби масової інформації.

« повернутися до списку новин